+372 5133667
FB pixel

Meist

Mõned head põhjused

… miks minna avastama Baltimaid just meiega.

Õilis eesmärk

Eesmärk: Teie lühipuhkus võimalikult mugavaks ja lihtsaks teha. Teie puhkus meiega algab sealt kust Teie soovite, Teie valitud seltskonnaga ja Teie valitud päeval. Soovite puhata päeva Eestis? Paar päeva Lätis või koguni kolm päeva Leedus? Soovite puhata kultuuriga tutvudes? Aktiivne virgistus päevaks? Seltskonnaga pidutseda Riias?

Transport uksest ukseni

Me pakume lühikesi puhkuseid kogu Baltikumi aluel meie väikebussidega. Meie reisid sisaldavad alati tranpordi sihtkohta, kohapeal ja tagasi koju. Te ei pea otsima millise bussi või rongiga te pääsete oma sihtpunkti. Te ei pea muretsema hotelli pärast, ega navigeerima vaatamisväärsuseni. Teie lihtsalt astute meie transporti Teie valitud kohas ja Teie puhkus algab sellest hetkest…

Erinevus rikastab

Pakume erinevaid pakette imelises Eestis, naaberriigis Lätis, vähe kaugemal Leedus, kõik koos transpordiga. Pakette on päevaseid, kultuurseid, aktiivseid ja soovi korral ka pikemaid. Leia meie e-poest sobilik ja Teie lühipuhkus võib alata!

Meiega reisivad ka VIPid

Lisaks anname VIP võimaluse- kus panete ise oma reisi kokku. Võtke meiega ühendust ja saatke meile oma erilised soovid. Meie planeerime Teile reisi arvestades Teie soove ja seejärel võib puhkus alata.

Transfeer

Lisaks meie poolt pakutavatele lühipuhkustele teenindame oma kliente ka lihtsalt transport teenusega punktist A punkti B. Soovite tuua äripartnerid lennujaamast, sõita privaatselt Tartust Tallinnase või koguni Riiga.

Privaatne transport sõiduauto või väikebussiga Teile vajalikul ajal ja vajalikus kohas kogu Baltikumi ulatuses.

Suhtleme vabalt

  • Eesti Eesti keeles
  • Eesti Soome keeles
  • Eesti Vene keeles
  • Eesti Inglise keeles